Svadba počas týždňa už nie je ničím neobvyklým. Zvoliť si dátum svadby napríklad vo štvrtok alebo  rovno v pondelok môže so sebou priniesť množstvo výhod. Jednou z nich môže byť aj spojenie dátumu, kedy ste sa spoznali, prípadne mali prvé rande alebo zásnuby aj s rovnakým dátumom svadby. Každopádne, do značnej miery uľahčíte život aj svojej polovičke, ktorá tak nezabudne ani na jedno výročie.

Svadba cez týždeň môže byť zároveň aj o niečo lacnejšia a to vo všetkých ohľadoch. Cez svadobnú hostinu, šaty, DJ-a či kapelu, ubytovanie ako aj celý servis. Veľkou výhodou je aj oveľa jednoduchšie si zabookovanie termínu, najmä v mesiacoch, kedy sa svadby najčastejšie organizujú. Tými sú zaručene jarné a jesenné mesiace. Zároveň je na mieste si ešte pred samotným výberom termínu skontrolovať, či v danom týždni nie je aj nejaký sviatok či voľný pracovný deň. S najväčšou pravdepodobnosťou tiež strávite oveľa menej času hľadaním voľného fotografa, kameramana alebo starejšieho. Nevesta bude mať tiež väčšiu šancu si vybrať šaty, ktoré si na prvý pohľad zamiluje bez toho, aby sa trápila myšlienkou, že si ich už vybrala iná nevesta a na víkend sú obsadené.

Jednoduchšie si tiež dokážete zohnať termín na poslednú chvíľu v prípade neočakávaných okolností či mimoriadnych udalostí. Aj napriek tomu, že hostí môže svadba cez týždeň prekvapiť, ale zároveň aj potešiť. V práci si vybaviť dovolenku nie je žiaden problém, obzvlášť pri niekoľkomesačnom oznámení vopred. Takto si ešte aj predĺžia voľno a vhupnú rovno do víkendu. 

Svadba počas týždňa môže byť tiež menej stresujúca rovnako ako pre nevestu a ženícha, tak aj pre rodičov budúcich novomanželov. Je jednoznačne najlepšie si zobrať pár dní dovolenky, pričom po náročných prípravách a samotnej svadbe tak ostane víkend na dobitie bateriek a regeneráciu. Tá sa dá pritom krásne skĺbiť s prípadne nejakým výletom čerstvých novomanželov alebo rovno so svadobnou cestou. 

Ak by ste mali záujem o takýto termín svadby v priebehu pracovných dní, vo Svätojurskej vieche Vám ju veľmi radi pripravíme. Vieme Vám ponúknuť zvýhodnenú cenu svadobného menu, ako aj výzdobu sály podľa Vašich predstáv. Budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu a prejavenú dôveru pripraviť Vám jeden z najkrajších dní vo Vašom živote. Zároveň radi poradíme s výberom a množstvom jedla, aby sa zbytočne nevyhadzovalo a tiež zbytočne nepredražilo konečný účet. Radi Vám zabezpečíme Dj, ktorý Vás prevedie celým večerom, fotografa a kameramana, ktorí zvečnia Váš dôležitý deň a v prípade záujmu aj starejšieho na polnočné čepčenie. Môžete nechať na nás dokonca aj prípravu samotného svadobného oznámenia, vrátane všetkých svadobných a iných tlačovín. Keďže lokalita Svätý Jur je tradičnou vínnou oblasťou, môžeme Vám odporučiť výborné lokálne vínna od miestnych vinárov, ktoré patria medzi jedny z najkvalitnejších v rámci západného Slovenka. Aby sme Vám ušetrili aj starosti so zabezpečením zákuskov a torty, v prípade záujmu pre Vás objednáme kvalitné domáce maškrty pripravené výhradne z prvotriednych surovín. 

Pre rodinu a priateľov z iných kútov Slovenska zabezpečíme ubytovanie v neďalekom peknom hotely, ktorý sa nachádza len pár krokov od Svätojurskej viechy, čo im poskytne maximálny komfort.

Tak ako by sa Vám nakoniec páčila myšlienka svadby počas týždňa?

Autor: Katarína Žáková