PRIESTORY

Priestory spoločenskej sály prešli v roku 2019 rekonštrukciou a od Júla 2019 sú klimatizované, čo najmä v letných mesiacoch prináša našim hosťom, oblečeným často vo formálnom oblečení neoceniteľný teplotný komfort. Novinkou je taktiež zmodernizovanie baru v spoločenskej sále, úprava „Foyer“ a podobne. Súčasná kapacita spoločenskej sály je približne 150 osôb. Využíva sa najmä na usporiadanie Svadieb, Plesov, Stužkových slávností, Firemných večierkov a pohrebných hostín.

Priestory Baru, ktorý je situovaný pod spoločenskou sálou a je s ňou prepojený schodiskom prináša možnosť usporiadania spoločenských udalostí, ktoré sú priamo spojené s akciou konajúcou sa v spoločenskej sále, ako napríklad ples či svadba, kedy Bar slúži ako oddychová zóna od tanca, či hudby, prípadne oddelená fajčiarska zóna najmä v zimných mesiacoch. V priestoroch Baru majú naši hostia často záujem o organizáciu narodeninových osláv, firemných večierkov, ale aj rozlúčky so slobodou.

Prenájom priestorov je ZADARMO v prípade ak aranžovanie výzdoby bude v réžii Agentúry – Svätojurská viecha s.r.o, pochopiteľne podľa požiadaviek zákazníka.